plaża

Świetne miejsce na Majówkę w okolicach Warszawy

 

 

Weekend majowy z tym roku wypada tak korzystanie, że kto tylko może bierze urlop w poniedziałek, środę i piątek i wypoczywa, grilluje, podróżuje. Bardzo zazdroszczę tym osobom  🙂 Ja pracuję, za to w dni wolne ustawowo staram się wykorzystać ten czas na maksa.

Chciałam Wam pokazać świetne miejsce na odpoczynek pod Warszawą, o którym nie każdy wie. O czym mowa? O plaży w Ciszycy, za Konstancinem, ok. 20 km od centrum stolicy.

Gdy dojedziemy do wału nad Wisłą, jest trochę miejsca do zaparkowania, niektórzy wjeżdżają w boczną drogą i parkują obok Heliportu. Należy przejść kawałek do przodu i na pewno zauważycie szersze wydeptane zejście na plażę. Sama plaża jest dość szeroka, piasek jest drobny, czysty. Według mnie miejsce do relaksu naprawdę świetne!

 

plaża Ciszyca

 

Dużo osób zabiera parasole czy namioty, grille i spędzają tam więcej czasu. Co do wody – no cóż 🙂 dzieciaki wchodzą po kolana, ja póki co nie testowałam i raczej nie polecam.

Jest na tyle dużo miejsca, że nawet w wolne dni, kiedy na plaży w Ciszycy jest więcej osób, można pójść kawałek w bok i spokojnie znajdziecie luźniejsze miejsce.

My czasem jeździmy tam też nawet kiedy jest chłodniej i spacerujemy z psem.
Teraz Whisky również miała plażing 🙂

 

pies na plaży